Provozovatelem e-shopu caribee.cz je společnost ABATI, s.r.o. Jsme výhradním distributorem australské značky Caribee pro Českou republiku.

O CARIBEE

Caribee je nejuznávanějším a světově nejrozšířenějším australským výrobcem cestovních a outdoorových zavazadel, batohů, tašek a dalšího vybavení pro cestovatele. Ve všech produktech značky Caribee se setkávají nejmodernější materiály s prvotřídním designem a stoprocentní funkčností.

NAŠI ZÁKAZNÍCI

Caribee naslouchá potřebám a požadavkům svých zákazníků a bude i vaším oblíbeným společníkem na cestách po celém světě. Caribee přináší originální produkty s důrazem na kvalitu a pohodlí.

HISTORIE CARIBEE

Historie značky Caribee sahá do roku 1956 a na outdoorové výrobky a zavazadla pro cestování se specializuje od začátku 80. let. Společnost sídlí v australském Sydney.

CO ZNAMENÁ CARIBEE

Inspirací pro název značky Caribee je jihoamerická piraňa s vědeckým pojmenováním Pygocentrus nattereri neboli Caribe. Její celkové zbarvení a maskování z tohoto druhu dělá ve svém okolí dominantního a velmi odolného tvora, který si zasluhuje přirozený respekt. Tyto hodnoty se snažíme v Caribee naplňovat.

JAK TO V CARIBEE DĚLÁME

Caribee je špičkou v designu a vývoji vybavení pro cestování, outdoor a každodenní městský život. Zákazníci na celém světě si na Caribee oblíbili funkčnost, odolnost a originalitu. Australané samotní jsou jedni z nejvášnivějších cestovatelů na planetě a Caribee se snaží o jejich maximální pohodlí. To oceňují desítky let i spokojení zákazníci po celém světě.

V ČEM JE NAŠE VÝHODA

Produkty Caribee se chlubí inovativností, kvalitou a skvělým poměrem cena/výkon. To vše v prvotřídním designu a neustálým vývojem nových technologií. Naši pozici lídra na trhu se snažíme neustále posilovat. Nasloucháme našim zákazníkům a snažíme se jejich potřebám vyhovět.

HODNOTY, KTERÝM VĚŘÍME

Vzájemná důvěra. Inovace. Kvalita. Rozumné ceny. Ať si pořídíte zavazadlo jakékoli velikosti. Caribee jsou věci bez kompromisů a v plné palbě.

Pro více informací o Caribee navštivte www.caribee.com.