TZ: Batoh a taška na kolečkách v jednom. Zavazadla od Caribee.cz mají všechno

Od začátku prosince 2014 mohou cestovatelé v Česku pořídit v oficiální distribuci zavazadla australské značky Caribee, která je uznávaným odborníkem na potřeby pro cestování. Hlavní řady zavazadel Caribee kombinují tašku na kolečkách a batoh. Plně nastavitelné ramenní popruhy lze skrýt do zadní stěny a nehrozí jejich poškození při tranzitu. Bonusem je odepínací denní batůžek, který lze použít jako kabinové zavazadlo.

Caribee naslouchá potřebám a požadavkům svých zákazníků a přináší funkční, univerzální a originální produkty s důrazem na pohodlí cestovatelů. Hlavní řady SKY MASTER, FAST TRACK a EUROPA kombinují velkou cestovní tašku na kolečkách, batoh na záda, tašku do ruky a navíc disponují odepínacím kabinovým batůžkem. Velká zavazadla Caribee jsou ideální pro dobrodružnou cestu za exotikou, dovolenou u moře, poznávací zájezd s častými přesuny nebo prodloužený víkend.

Významnou část kolekce Caribee tvoří kabinová zavazadla. Ta lze opět při používání kombinovat jako batoh, tašku na kolečkách nebo příruční tašku přes rameno. Tyto řady jsou vyvíjeny speciálně pro evropské zákazníky, kteří stále častěji na svých cestách využívají nízkonákladové aerolinky. Řadu kabinových zavazadel doplňují kufříky na kolečkách pro služební cesty.

Pro studenty a pracující nabízí Caribee kolekci několika druhů batohů, batůžků a tašek přes rameno, které jsou skvěle vybaveny pro každodenní městský život. Propracovaná denní zavazadla nabízí kapsy pro notebook a další elektroniku, otvory pro sluchátka, organizéry, nastavitelné popruhy a moderní design. Sportovci a milovníci výletů do přírody ocení outdoorové batohy a batůžky. Významnou část nabídky Caribee tvoří také batohy s vodním vakem.

Českou distribuci značky Caribee zajišťuje přažská společnost ABATI, s.r.o., která provozuje značkový e-shop na www.caribee.cz.

Pro více informací a možnost testování produktů Caribee kontaktujte:

Václav Nosek
Abati, s.r.o.
Semilská 220/23, Praha 9
731 609 758
vaclav@caribee.cz