Caribee SKY MASTER 70Než vyrazíte na cesty, díl 2. | Rady a tipy pro balení vaší bagáže

7. Doplňky zaberou, ale ne místo v zavazadle

Chytře zvolené doplňky zvednou každý váš outfit. Dobrá zpráva je, že zaberou méně místa než zdvojená sada šatů na večer. Kravaty, šály, šátky, kapesníčky. Záleží na vašem vkusu.

8. Kolikatery boty?

S přesným počtem neporadíme, ale víme, jak je dostat do skoro plného zavazadla. Do bot naskládejte všechny ponožky a vsuňte je ke krajům. Ušetříte místo a zaplníte místo.

9. Pravidlo D-1

Spočítejte si, kolik dní budete na cestách a když odečtete jedna, dostenete počet oufitů, které budete potřebovat. A podle našich zkušeností je stejně všechny nevyužijete. My si totiž rádi na cestách rádi ten jeden odečtený pro radost pořídíme.

10. Udržujte nabito

Dnešní internetem ovládaná doba má své oběti. Když posadíte pět lidí k jednomu stolu, během několika minut začnou čtyři z nich hypnotizovat telefon. Může se ale stát, že naberete neplánované zpoždění a je dobré mít své přístroje předem plně nabité. Aby vám na internetu něco zásadního neuteklo.

11. Obrněný adaptér

AdapterPřed cestou si zjistěte, jaký systém zásuvek se ve vaší destinaci používá. Adaptéry se sice sehnat dají kdekoli, ale zrovna tam, kam míříte nebudou k mání. Protože je pravděpodobně vykoupí turnus před vámi. Battery low, to nechcete hned druhý den vidět.12. Menší jsou lepší...a lehčí

Většina kosmetiky se dnes dá pořídit v malých baleních. Ideální pro cestování, protože zaberou méně místa, váží míň a líp se balí do vaší kosmetické tašky. Pokud navíc máte pouze kabinové zavazadlo, neseberou vám váš oblíbený parfém na letišti. A pokud jste zvyklí na pěnu do koupele, tu si můžete pořídit i na místě. My navíc rádi bereme poloprázdná balení a ty necháme před návratem v hotelovém koši.

Pokračování již brzy...