Provozovatelem caribee.cz je společnost ABATI, s.r.o. Jsme výhradním distributorem australské značky Caribee pro Českou republiku a Slovensko.

O CARIBEE

Caribee je australský výrobce cestovních a outdoorových zavazadel, batohů, tašek a dalšího vybavení pro cestování. Všechny produkty jsou vyrobeny z nejmodernějších materiálů v prvotřídním designu a jsou stoprocentně funkční. Caribee vyrábí originální produkty s důrazem na kvalitu a pohodlí. Pokud rádi a často cestujete, pak vás vybavíme kvalitním materiálem.

VELKOOBCHOD

  • Jste-li majitelem obchodu se zavazadly, potřebami pro cestování nebo obchodujete s outdoorovým vybavením, rádi vám vytvoříme na produkty Caribee individuální nabídku.
  • Taky si lámete hlavu, čím potěšit a překvapit vaše zákazníky a partnery? Zkuste Caribee. Jsme schopni zajistit i větší série.
  • Pokud potřebujete vybavit sportovní tým nebo větší skupinu, rádi vám nabídneme naše věci za velkoobchodní ceny
  • Chcete pořídit batohy nebo zavazadla vašim zaměstnancům? Ušijeme vám nabídku na míru.
  • Jsme schopni vyrobit i batohy přesně podle vašich představ. Dejte nám vědět, jak by měl váš kousek vypadat.
  • Pro možnosti velkoobchodní spolupráce nás kontaktujte na info@caribee.cz.

HISTORIE CARIBEE

Historie značky Caribee sahá do roku 1956 a na outdoorové výrobky a zavazadla pro cestování se specializuje od začátku 80. let. Společnost sídlí v australském Sydney.

CO ZNAMENÁ CARIBEE

Inspirací pro název značky Caribee je jihoamerická piraňa s vědeckým pojmenováním Pygocentrus nattereri neboli Caribe. Její celkové zbarvení a maskování z tohoto druhu dělá ve svém okolí dominantního a velmi odolného tvora, který si zasluhuje přirozený respekt. Tyto hodnoty se snažíme v Caribee naplňovat.

HODNOTY, KTERÝM VĚŘÍME

Vzájemná důvěra. Inovace. Kvalita. Rozumné ceny. Ať si pořídíte zavazadlo jakékoli velikosti. Caribee jsou věci bez kompromisů a v plné palbě.

Pro více informací o Caribee navštivte www.caribee.com.